Projekt profilaktyczny

Było to dynamiczne spotkanie dwóch raperów ( Bęsia i Dj Yonasa) z młodzieżą KAZIKA , na którym przedstawiane były własne historie, miniwykłady profilaktyczne oraz muzyka hip-hopowa (kawałki RYMCERZY)
Celem spotkania były:
• profilaktyka uzależnień
• uświadomienie zagrożeń związanych z używkami
• zmiana postawy u młodzieży
• zachęcenie do rozwijania swoich zainteresowań
• promocja uniwersalnych wartości w życiu
Projekt profilaktyczny „Nie zmarnuj swojego życia” dotarł do ponad 500 szkół w Polsce, USA, Kanadzie i Belgii. Patronat honorowy nad projektem objął m.in. Rzecznik Praw Dziecka.