Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Projekt profilaktyczny
Projekt profilaktyczny

Było to dynamiczne spotkanie dwóch raperów ( Bęsia i Dj Yonasa) z młodzieżą KAZIKA , na którym przedstawiane były własne historie, miniwykłady profilaktyczne oraz muzyka hip-hopowa (kawałki RYMCERZY)
Celem spotkania były:
• profilaktyka uzależnień
• uświadomienie zagrożeń związanych z używkami
• zmiana postawy u młodzieży
• zachęcenie do rozwijania swoich zainteresowań
• promocja uniwersalnych wartości w życiu
Projekt profilaktyczny „Nie zmarnuj swojego życia” dotarł do ponad 500 szkół w Polsce, USA, Kanadzie i Belgii. Patronat honorowy nad projektem objął m.in. Rzecznik Praw Dziecka.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz