Skip to main content
12 kwietnia odbędzie się konferencja dla młodzieży „(A)I succeeded” organizowana przez nasze uczennice w ramach realizacji projektu Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
To jedyne swego rodzaju wydarzenie, które przybliży młodym ludziom świat sztucznej inteligencji. Eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, poruszając niezwykle istotną tematykę, która obejmie m.in. zastosowanie AI w mediach i marketingu, etykę w odniesieniu do korzystania z AI, innowacje AI w biznesie, tworzenie startupów AI i przetwarzanie danych, zmiany na rynku pracy związane z AI oraz uczenie maszynowe przy wykorzystaniu AI.
Wśród prelegentów konferencji są:
1f3a4Maciej Guz, założyciel MotionAI,
1f3a4Tymoteusz Bieliński, współzałożyciel Contentporary.io,
1f3a4Maciej Kacymirow, Partner Lokalny i ekspert w zakresie innowacji w Greenberg Traurig,
1f3a4Maciej Tąkiel, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu i Innowacji w Greenberg Traurig,
1f3a4Marcin Baran, Michał Kaczmarski oraz Paweł Drapiewski i Dominik Kopaczek z firmy Cloudware.
Konferencja odbędzie się w godzinach 10.00-14.00 w nowoczesnym biurze kancelarii Greenberg Traurig, które mieści się na 33. piętrze najwyższego budynku w Unii Europejskiej – Varso Tower. Konferencja będzie również transmitowana online.
Link do rejestracji znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku i poniżej https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdpDZEelDmCgo…/viewform
Partnerem konferencji, organizowanej przez Lyubę Buzulukavą oraz Liliannę Kawarską w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii, jest kancelaria Greenberg Traurig.  a patronami są:
Polsko- Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz: Norwegian Polish Chamberoof Commerce, legal LUBLINnovation, FRPSIai, Cloudwarepolska
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem

wśród kandydatów klasą psychologiczną,

podjęto decyzję o zwiększeniu ilości oddziałów do dwóch (64 miejsca).