Posiłki w szkole

Stołówka szkolna

Uczniowie i pracownicy szkoły mają możliwość korzystania z usług firmy Bluebar Catering, która od wielu lat dostarcza dania obiadowe.

Jak zamówić posiłek? To proste!

Wejdź na stronę: www.zamowposilek.pl
i zarejestruj się w aplikacji do zamawiania i rozliczania posiłków.

Dzięki tej aplikacji raz na zawsze rozwiążesz wiele codziennych problemów i zaoszczędzisz pieniądze:

• Rodzice sami zamawiają, odmawiają i płacą za posiłki dla dzieci bez konieczności wysyłania smsów, maili itp.
  • Wszystkie zamówienia są opłacone i już nie trzeba windykować opłat za wydane posiłki
  • Kucharze i osoby wydające posiłki otrzymują listy z aktualnymi zamówieniami i obliczonymi ilościami na poszczególne punkty
  • W każdej chwili można zobaczyć zrealizowane i planowane zamówienia, zużycie produktów, koszty produkcji, saldo środków pieniężnych oraz wiele innych informacji
  • Układanie menu na stronie na podstawie raz wpisanych przepisów jest szybkie i proste
  • Masz więcej czasu na rozwój firmy, realizację pomysłów a także dla siebie i Twoich bliskich.

Sam decydujesz, jak często chcesz korzystać z obiadów i bez problemu możesz zarządzać swoim rachunkiem.
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.zamowposilek.pl

Sklepik szkolny

W szkole funkcjonuje sklepik, w którym kupisz:

• zimne i ciepłe przekąski
  • zimnie i ciepłe napoje
  • słodkie przekąski

Godziny otwarcia 8:00 – 15:00

Automat

Na drugim piętrze znajduje się samoobsługowy automat vendingowy, w którym dokonując płatności bezgotówkowych możesz zakupić pyszną świeżo mieloną kawę lub inny ciepły napój oraz zdrowe przekąski.