Posiłki w szkole

W szkole nie funkcjonuje stołówka jednakże uczniowie mogą skorzystać z posiłków z różnych restauracji dostarczanych przez

 

Tuszama

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie

www.tuszama.pl

 

Lub przez

 

Firmę cateringową Gast Top poprzez elektroniczny system do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

Rejestracja:

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, należy zarejestrować się w systemie STARTEDU. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego:

https://startedu.pl/Rejestracja/LO_IM_KAZIMIERZA_WIELKIEGO

 

UWAGA!  

Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

 

Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU

https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q

 

Adres do logowania na konto STARTEDU www.startedu.pl

Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy STARTEDU  – 22 382 50 50

 

Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacji można dokonać  najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 09:00.

Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru)

 

Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).

UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30.

Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

  

Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

 

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Automat

Na pierwszym i na drugim piętrze znajdują się samoobsługowe automaty vendingowe, w których dokonując płatności bezgotówkowych możesz zakupić pyszną świeżo mieloną kawę lub inny ciepły napój oraz zdrowe przekąski.