Skip to main content
Aktualności

Wydarzenia

Wydarzenia

I miejsce w konkursie katyńskim!

26 kwietnia 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kulturze na Mokotowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Konkursu Historycznego Katyń – Prawda i Pamięć zorganizowanego dla upamiętnienia 82. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.
Administrator
9 maja 2022
Wydarzenia

Turniej szachowy

W dniu 11 kwietnia 2022 roku odbyło się w naszej szkole wręczenie nagród i dyplomów dla uczestników Szkolnego Turnieju Szachowego Kazik 2022.
Administrator
19 kwietnia 2022
Wydarzenia

„Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

„Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii” to konkurs historyczny, którego celem jest budowanie tożsamości narodowej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum i technikum) poprzez podniesienie poziomu wiedzy o historii najnowszej Polski, a także rozbudzenie zainteresowania do poznania genezy oraz przebiegu przemian demokratycznych w Polsce.
Administrator
23 marca 2022
Wydarzenia

XX Edycja Olimpiady Znajomości Afryki

Dnia 5 marca uczennice naszej szkoły Wiktoria Sobczyk (klasa 2A) oraz Laura Kaczor (klasa 2D) pod opieką pani Magdy Głodek (nauczycielka geografii) wzięły udział w drugim etapie XX Olimpiady Znajomości Afryki.
Redaktor
11 marca 2022
Wydarzenia

Ślubowanie klas pierwszych

W poniedziałek 18 października 2021 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie w obecności nauczycieli, pracowników szkoły i przedstawicieli rodziców.
Administrator
18 października 2021
Wydarzenia

Dzień Edukacji Narodowej 2021

13 października w naszej szkole odbyła się uroczystość, podczas której Burmistrz Dzielnicy Mokotów pan Rafał Miastowski wręczył nagrody dla wyróżniających się nauczycielek i nauczycieli oraz dyrektorek i dyrektorów szkół i przedszkoli...
Administrator
13 października 2021
Wydarzenia

Lekcje z Temidą

W dniach 05.10 i 07.10 2021 odbyły się w naszym Liceum zajęcia w ramach cyklu Lekcje z Temidą. Uczniowie i uczennice klas społeczno-prawnych 2D (wychowawczyni pani Bożenna Stanisławska) i 3D (wychowawca pan Paweł Skworoda) mieli możliwość wzięcia udziału w nieodpłatnym programie edukacyjnym, którego celem jest podnoszenie poziomu wiedzy oraz świadomości prawnej wśród dzieci i młodzieży.
Administrator
7 października 2021