Start Up jump- podsumowanie I edycji programu

13 czerwca 2018r. w Starej Prochowni odbyło się podsumowanie finałowego etapu I edycji programu, do którego zakwalifikował się nasz uczeń – Mateusz Wyrzykowski . Mateusz znalazł się wśród 20 finalistów, którzy nadesłali najlepszą propozycję na rozwiązanie problemu „ Samotność w mieście” W 3-osobowym zespole składającym się z uczniów różnych szkół, opracowali specjalny głośnik , który umiejscowiony na przystanku, nadaje intrygujące ciekawe treści, prowokujące do rozmowy. Celem wynalazku było skłonienie osób czekających na autobus do interakcji, nawiązania relacji. Prezentacja wyników odbyła się w obecności władz miasta (Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy, Joanna Gospodarczyk – dyrektor Biura Edukacji – autorka programu i inni zaproszeni goście) Gratulujemy pomysłowości , kreatywności i jesteśmy dumni z naszego ucznia. Zapraszamy do obejrzenia filmów:

I ETAP- SEMESTR BIZNESOWY

II ETAP - REALIZACJA PROJEKTÓW