Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Start Up jump- podsumowanie I edycji programu
Start Up jump- podsumowanie I edycji programu

13 czerwca 2018r. w Starej Prochowni odbyło się podsumowanie finałowego etapu I edycji programu, do którego zakwalifikował się nasz uczeń – Mateusz Wyrzykowski . Mateusz znalazł się wśród 20 finalistów, którzy nadesłali najlepszą propozycję na rozwiązanie problemu „ Samotność w mieście” W 3-osobowym zespole składającym się z uczniów różnych szkół, opracowali specjalny głośnik , który umiejscowiony na przystanku, nadaje intrygujące ciekawe treści, prowokujące do rozmowy. Celem wynalazku było skłonienie osób czekających na autobus do interakcji, nawiązania relacji. Prezentacja wyników odbyła się w obecności władz miasta (Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy, Joanna Gospodarczyk – dyrektor Biura Edukacji – autorka programu i inni zaproszeni goście) Gratulujemy pomysłowości , kreatywności i jesteśmy dumni z naszego ucznia. Zapraszamy do obejrzenia filmów:

I ETAP- SEMESTR BIZNESOWY

II ETAP - REALIZACJA PROJEKTÓW

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz