Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Projekt
Projekt "Lekcje sprawiedliwości"

13 kwietnia klasa 1b uczestniczyła w dwugodzinnych zajęciach w ramach projektu „Lekcje Sprawiedliwości” realizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości . Prowadzącym zajęcia był dr Marcin Wielec - adwokat, adiunkt Wydziału Prawa na UKSW. Wicedyrektor Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości. Spośród 6-ciu proponowanych tematów uczniowie wybrali PRAWO KARNE. Treści przekazane uczniom podczas zajęć stały się doskonałą formą uzupełnienia i rozszerzenia zagadnień realizowanych w ramach podstawy programowej oraz przyczyniły się do wzrostu świadomości prawnej młodego pokolenia.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz