XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

Projekt "Lekcje sprawiedliwości"

13 kwietnia klasa 1b uczestniczyła w dwugodzinnych zajęciach w ramach projektu „Lekcje Sprawiedliwości” realizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości . Prowadzącym zajęcia był dr Marcin Wielec - adwokat, adiunkt Wydziału Prawa na UKSW. Wicedyrektor Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości. Spośród 6-ciu proponowanych tematów uczniowie wybrali PRAWO KARNE. Treści przekazane uczniom podczas zajęć stały się doskonałą formą uzupełnienia i rozszerzenia zagadnień realizowanych w ramach podstawy programowej oraz przyczyniły się do wzrostu świadomości prawnej młodego pokolenia.