Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

 GLOBAL MONEY WEEK
GLOBAL MONEY WEEK

W akcję zaangażował się Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) oraz Ministerstwo Finansów. W takiej akcji nie mogło zabraknąć uczniów KAZIKA. W naszej szkole w akcji uczestniczyła klasa 1b. Światowa akcja świetnie wpisuje się w profil klasy informatyczno- menedżerskiej. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na ważną rolę finansów w życiu codziennym każdego człowieka , zainspirowania młodych ludzi do zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia samodzielności i niezależności finansowej. Wśród podjętych przez klasę aktywności były między innymi:
- plakat promujący hasło tegorocznej edycji GMW
-rewelacyjny projekt skarbonki
- prezentacja multimedialna
- infografika
-wspólne zdjęcie promujące przewodnie hasło GMW
- spotkanie z doradcą majątkowym p. Jakubem Jałbrzykowskim ( ochrona majątku i zdrowia) z inicjatywy ucznia klasy 1b- Jakuba Lewandowskiego.

Koordynatorem akcji w szkole była p. Bożenna Stanisławska

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz