XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

Aktualności

FINAL II ETAPU START UP JUMP
FINAL II ETAPU START UP JUMP

24 stycznia 2018r. poznaliśmy listę dwudziestu uczniów wyłonionych spośród 147 osób zgłoszonych do programu ze szkół warszawskich. Rekrutacja opierała się na wyborze najciekawiej zrealizowanego zadania projektowania w 3D oraz na rozmowie kwalifikacyjnej
Drugi etap, praktyczny, dedykowany będzie uczniom chcącym pogłębiać wiedzę i rozwijać swoje pomysły. Obejmie różne formy wsparcia i aktywizacji wykorzystujące m.in. pracę zespołową, warsztaty i ćwiczenia. 20 młodych warszawiaków weźmie udział w warsztatach poświęconych założeniu własnej firmy. Otrzymają wsparcie w postaci indywidualnych i grupowych konsultacji z mentorami, pogłębią wiedzę na temat projektowania 2D i 3D, podstaw elektroniki, programowania oraz prototypowania, a także nauczą się pracy zespołowej.
Stołeczny program START-UP JUMP to unikatowe w skali kraju samorządowe przedsięwzięcie, wspierające rozwój przedsiębiorczości młodzieży szkolnej realizowane przez Biuro Edukacji we współpracy z WCIES.
Opiekunem projektu z ramienia szkoły jest p. Bożenna Stanisławska

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz