Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Lekcje ekonomiczne FOR
Lekcje ekonomiczne FOR
Podczas spotkań w formie warsztatowej uczniowie mieli okazję zapoznać się z polską historią najnowszą. Tematyką zajęć były najpopularniejsze zagadnienie w tegorocznej edycji konkursu na Komiks Ekonomiczny - Transformacja ustrojowa w Polsce i jej skutki dla gospodarczego rozwoju kraju. Zajęcia miały na celu ułatwienie młodym ludziom zrozumienia podstawowych pojęć i mechanizmów funkcjonowania gospodarki, . Najbardziej aktywne zespoły otrzymały upominki w postaci książki prof. Balcerowicza pt. „Trzeba się bić. Opowieść biograficzna”

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz