XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

WSPÓŁPRACA Z WYŻSZĄ  SZKOŁĄ  FINANSÓW I ZARZĄDZANIA
WSPÓŁPRACA Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ FINANSÓW I ZARZĄDZANIA
16 listopada WSFiZ zorganizowała dla uczniów XLIII LO warsztaty. Tegoroczni maturzyści wzięli udział w warsztatach pt. „ Autoprezentacja- sztuka porywających przemówień” Głównym celem szkolenia było wykształcenie prawidłowych technik autoprezentacyjnych, które zwiększą wiarygodność i skuteczność wypowiedzi. Uczniowie młodszych klas uczestniczyli w warsztatach pt. „ Błyskawiczna motywacja, czyli jak zmotywować siebie i innych w 7 minut.” Szkolenie miało na celu zaprezentowanie i naukę metody Błyskawicznej Motywacji, poprzez pobudzenie w sobie największego motywatora , czyli motywacji wewnętrznej.