Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

WSPÓŁPRACA Z WYŻSZĄ  SZKOŁĄ  FINANSÓW I ZARZĄDZANIA
WSPÓŁPRACA Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ FINANSÓW I ZARZĄDZANIA
16 listopada WSFiZ zorganizowała dla uczniów XLIII LO warsztaty. Tegoroczni maturzyści wzięli udział w warsztatach pt. „ Autoprezentacja- sztuka porywających przemówień” Głównym celem szkolenia było wykształcenie prawidłowych technik autoprezentacyjnych, które zwiększą wiarygodność i skuteczność wypowiedzi. Uczniowie młodszych klas uczestniczyli w warsztatach pt. „ Błyskawiczna motywacja, czyli jak zmotywować siebie i innych w 7 minut.” Szkolenie miało na celu zaprezentowanie i naukę metody Błyskawicznej Motywacji, poprzez pobudzenie w sobie największego motywatora , czyli motywacji wewnętrznej.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz