XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

WITAJCIE WAKACJE

W naszej szkole nigdy nie jest nudno. Kolejny raz udowodniliśmy to podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

23 czerwca o 9.00 spotkaliśmy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/17. Jak było? Radośnie i wzruszająco. Radośnie, bo stół uginał się od nagród dla uczniów. Pani Dyrektor wręczyła te najważniejsze - naukowe, za świadectwa z czerwonym paskiem. Wychowawcy też mieli stos nagród do rozdania - za bardzo dobre wyniki w nauce, za pracę na rzecz szkoły i klasy, za frekwencję, za aktywność społeczną i za osiągnięcia sportowe. Przyznano też tytuł "Czytelnika roku". Nie zabrakło listów gratulacyjnych dla rodziców. Były podziękowania dla p. Sylwii z sekretariatu, która po latach pracy rozstaje się z Kazikiem. A wzruszenia? Na pewno przemówienie pani dyrektor Bożenny Stanisławskiej, bez statystyki, krótkie a chwytające za serce... Na pewno nasze podziękowania dla Niej za cały rok pełnienia tej trudnej funkcji, gdzie wszyscy wstali, w tle leciał Armstrong i na chwilę zatrzymał się czas. To był dobry rok. Dziękujemy!

A potem krótka część artystyczna przygotowana przez klasę 1a.

Piękne śpiewanie poruszyło naszego gościa , małą Maję , która z ciekawością na czworakach zwiedzała salę i biła brawo występującym uczniom. Krótka lekcja wychowania do życia w rodzinie. Z pewnością było to wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. A teraz już tylko WAKACJE. Do zobaczenia we wrześniu.