Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

WITAJCIE WAKACJE
WITAJCIE WAKACJE

W naszej szkole nigdy nie jest nudno. Kolejny raz udowodniliśmy to podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

23 czerwca o 9.00 spotkaliśmy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/17. Jak było? Radośnie i wzruszająco. Radośnie, bo stół uginał się od nagród dla uczniów. Pani Dyrektor wręczyła te najważniejsze - naukowe, za świadectwa z czerwonym paskiem. Wychowawcy też mieli stos nagród do rozdania - za bardzo dobre wyniki w nauce, za pracę na rzecz szkoły i klasy, za frekwencję, za aktywność społeczną i za osiągnięcia sportowe. Przyznano też tytuł "Czytelnika roku". Nie zabrakło listów gratulacyjnych dla rodziców. Były podziękowania dla p. Sylwii z sekretariatu, która po latach pracy rozstaje się z Kazikiem. A wzruszenia? Na pewno przemówienie pani dyrektor Bożenny Stanisławskiej, bez statystyki, krótkie a chwytające za serce... Na pewno nasze podziękowania dla Niej za cały rok pełnienia tej trudnej funkcji, gdzie wszyscy wstali, w tle leciał Armstrong i na chwilę zatrzymał się czas. To był dobry rok. Dziękujemy!

A potem krótka część artystyczna przygotowana przez klasę 1a.

Piękne śpiewanie poruszyło naszego gościa , małą Maję , która z ciekawością na czworakach zwiedzała salę i biła brawo występującym uczniom. Krótka lekcja wychowania do życia w rodzinie. Z pewnością było to wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. A teraz już tylko WAKACJE. Do zobaczenia we wrześniu.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz