Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Projekt edukacyjny
Projekt edukacyjny

W ramach oferty rozszerzającej do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości klasa 1a uczestniczy w IX edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej z Gdyni. Podstawowym celem programu jest przygotowanie do racjonalnego gospodarowania pieniędzmi w okresie młodzieńczym, jak i dorosłym życiu. Uczniowie mają okazję przekonać się jak ważną rolę odgrywa planowanie finansowe, właściwa organizacja oraz efektywne zarządzanie pieniędzmi. Każdy uczeń otrzymał dodatkowo bardzo starannie dopracowany podręcznik „ Żyj finansowo” autorstwa pana Dariusza Wieczorka oraz "Planer domowego budżetu". Na zakończenie projektu czeka uczniów konkurs. Nasza szkoła jest jedyną szkołą ponadgimnazjalną z Warszawy, która bierze udział w projekcie spośród 22 szkół z całej Polski. W planach mamy wizytę przedstawicieli firmy „KRUK”, przedstawicieli SKOK, a już niebawem gościć będziemy p. Waldemara Szkielę z Ośrodka Doradztwa Finansowego i Konsumenckiego.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń związanych z realizacją projektu.
Opiekunem projektu jest prof. Bożenna Stanisławska

Zapraszamy do galerii zdjęć

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz