Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Wigilia Szkolna oraz tradycyjny koncert świąteczny...
Wigilia Szkolna oraz tradycyjny koncert świąteczny...

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, rodziców, uczniów, absolwentów, przyjaciół szkoły na coroczny koncert świąteczny, który odbędzie się w czwartek, 22 grudnia, o godz. 9.00. Oprócz występów artystycznych oraz wspólnego kolędowania zapowiadamy licytację bardzo atrakcyjnych fantów.

Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na wsparcie fundacji poCANCERowani, z którą związany jest nasz absolwent Marcin (czytaj artykuł poniżej).

Bądźcie z nami w tym szczególnym dniu!

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz