Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

4 MARCA - DZIEŃ PATRONA SZKOŁY
4 MARCA - DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

Tradycyjnie uczniowie wraz z nauczycielami uczcili imieniny patrona XLIII LO - Kazimierza Wielkiego. Sprzed szkoły wyruszył barwny orszak królewski złożony z uczniów i nauczycieli przebranych w stroje z epoki króla Kazimierza, wykazując się fantazją i sztuką improwizacji. Królewski orszak przemaszerował wokół terenu szkoły wzdłuż ulicy Gandhiego, Bytnara i Tagore. W szkole pani prof. Mariola Hamerszmit przygotowała krótki quiz wiedzy o Kazimierzu Wielkim. Przewodnicząca jury pani prof. Wiesława Ulatowska wręczyła nagrody za najciekawszy strój. Zwyciężyła Katia Kaplunskaja z klasy 2a- najpiękniejsza z księżniczek i Michał Szostak z klasy 1a- dostojny król. Na zakończenie eventu odbyła się słodka pączkowa uczta prawie równa tej u Wierzynka.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz