Turniej KAZIK TENNIS OPEN 2017 zakończony

Znamy już zwycięzców tegorocznego turnieju tenisowego. We wszystkich konkurencjach bezapelacyjna okazała się klasa 1a.

A oto szczegółowe wyniki:
W kategorii panów miejsca medalowe zdobyli:

1. Kristian Samoraj -1a
  2.  Mateusz Konaszczyc- 1a
  3. Krzysztof Woszczyk- 3a

W kategorii pań miejsca medalowe zdobyły:

1. 1.Magda Anioł -1a
  2. 2.Gabriela Kaczorek-3a
  3. 3.Joanna Mroczek -1a

W kategorii "wariat", czyli turniej "NA NAJBARDZIEJ ZWARIOWANĄ KLASĘ" także zwyciężyła klasa 1a

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę.