Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

STUDNIÓWKA 2017
STUDNIÓWKA 2017

Nie da się ukryć - choć za oknem jeszcze mróz i śnieg, to już niedługo zakwitną bzy, świat się zazieleni, a trzecioklasiści szkół średnich przystąpią do matury. Studniówka to ostatni oddech przed wytężoną nauką. W sobotę 28 stycznia 2017 r. bawili się na niej uczniowie klasy 3a „ KAZIKA” Były przemówienia, wzajemne podziękowania. Tradycyjnie część oficjalną zakończył dostojnie, a zarazem pięknie wykonany polonez. Potem to już była zabawa do białego rana. Fotorelacja ze studniówki wkrótce , a teraz przedsmak znakomitej zabawy w przepysznym torcie.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz