STUDNIÓWKA 2017

Nie da się ukryć - choć za oknem jeszcze mróz i śnieg, to już niedługo zakwitną bzy, świat się zazieleni, a trzecioklasiści szkół średnich przystąpią do matury. Studniówka to ostatni oddech przed wytężoną nauką. W sobotę 28 stycznia 2017 r. bawili się na niej uczniowie klasy 3a „ KAZIKA” Były przemówienia, wzajemne podziękowania. Tradycyjnie część oficjalną zakończył dostojnie, a zarazem pięknie wykonany polonez. Potem to już była zabawa do białego rana. Fotorelacja ze studniówki wkrótce , a teraz przedsmak znakomitej zabawy w przepysznym torcie.