Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

NASI UCZNIOWIE W CZOŁÓWCE NAJLEPSZYCH INWESTORÓW GIEŁDOWYCH W POLSCE
NASI UCZNIOWIE W CZOŁÓWCE NAJLEPSZYCH INWESTORÓW GIEŁDOWYCH W POLSCE

Damian Gomółka i Marek Łagodziński z klasy 1a znajdują się w czołówce najlepszych inwestorów wśród graczy z całej Polski w grze inwestycyjnej na giełdzie SIGG. W grze uczestniczy aktualnie 4310 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Na dzień dzisiejszy zespół AZNK zajmuje wysoką 33 pozycję , a był taki moment ,że zajmowali nawet 5-e miejsce na 4548 zespołów.
W rankingu uczestniczących w grze zespołów ze szkół województwa mazowieckiego, zespół AZNK plasuje się na bardzo
wysokim 3-m miejscu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Opiekunem zespołu jest prof. Bożenna Stanisławska.
Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG) to symulacyjna gra inwestycyjna, która uczy młodych ludzi inwestowania na giełdzie. Projekt adresowany jest do uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy w zespołach 2-4 osobowych pod opieką nauczyciela inwestują wirtualne 20 000 zł. Zwycięzcy, czyli zespoły, które uzyskały najwyższą stopę zwrotu ze swoich wirtualnych inwestycji, a także najlepsi finaliści kursu e-learningowego zdobywają cenne nagrody. Projekt realizowany jest w ścisłej współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.

Galeria

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz