W dniu 20/04/2022 roku komisja konkursowa w składzie pani Barbara Pełka (nauczycielka historii) i pan Paweł Skworoda (nauczyciel wos, edb) postanowiła nagrodzić uczestników dwóch szkolnych konkursów zorganizowanych w naszej szkole z okazji wydarzeń historycznych, które miały miejsce na przestrzeni jednego z tzw. polskich miesięcy – Marca. Nasi uczniowie na przestrzeni marca i kwietnia 2022 roku mieli możliwość wykazać się wiedzą, przygotowując prezentacje multimedialne w związku z obchodami Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” (1 Marca), jak też na temat wydarzeń Marca 1968 roku (8 Marca). Poniżej publikujemy wyniki uczniów nagrodzonych w obu konkursach. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy !

Konkurs Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” (1 Marca):

1. Krystian Pacek, klasa 2D.
  2. Michał Kowalski, klasa 3D.
  3. Olivia Różycka, klasa 2A.

Wyróżnienie:

Patrycja Soliwodzka, klasa 1A.

Konkurs Marzec 1968 (8 Marca):

1. Wiktoria Klepaczewska, 2A.
  2. Michał Szewczyk, klasa 3D.
  3. Aleksandra Włodarczyk, klasa 1D.

wyróżnienia:

Maciej Rejak, klasa 1D.

Olivia Różycka, klasa 2A.

Obejrzyj fililm:   Manifestacja w Warszawie marzec 1968