Serdecznie dziękujemy darczyńcy firmie FESTOOL POLSKA Sp. z. o.o. oraz m. st. Warszawie za przekazanie laptopów na rzecz uczniów XLIII LO w tym ukraińskich uchodźców. Z pewnością podarowany sprzęt komputerowy pomoże nam usprawnić proces dydaktyczny i realizację działań pozalekcyjnych 😀🤝❤️.

Przekazanie sprzętu na ręce dyrektora XLIII LO p. Kamila Kujawy w obecności Burmistrza Dzielnicy m. st. Warszawy p. Rafała Miastowskiego i Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy p. Krzysztofa Skolimowskiego miało miejsce 7 czerwca 2022r. Firmę FESTOOL POLSKA Sp. z o.o. reprezentowali p. Monika Witowska  Dyrektor Finansowa i Członek Zarządu oraz p. Michał Walczak Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu.

W wydarzeniu udział wzięli również p. Magdalena Jadziewicz-Kasak z Gabinetu Prezydenta m. st. Warszawy oraz Naczelnik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej dla Dzielnicy Mokotów i p. Izabela Bielińska Kierownik referatu w Wydziale Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Mokotów i uczniowie z oddziału przygotowawczego. Łącznie przekazano 70 laptopów dla 5 mokotowskich liceów, w których kształcą się uczniowie posiadający status uchodźcy z terytorium Ukrainy.