W piątek, 24. czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Dla uczniów klas pierwszych oficjalna uroczystość była debiutem w naszym Kaziku, dla pozostałych licealistów – okazją do spotkania w gronie znajomych tuż przed udaniem się na wakacje. Nie będzie błędem stwierdzenie, że dla całej naszej społeczności miniony rok był czasem pełnym wyzwań na różnych płaszczyznach: organizacyjnej, edukacyjnej oraz społecznej. Wyzwania te były związane zarówno z nauczaniem zdalnym, jak i późniejszym powrotem do zajęć stacjonarnych, a także, a może przede wszystkim – z pojawieniem się w naszej szkole koleżanek i kolegów z Ukrainy. Radziliśmy sobie raz lepiej raz gorzej. Jak. w życiu. Jedno jest pewne – zasłużyliśmy na letni odpoczynek.

Do zobaczenia we wrześniu!