Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego

Za nami niezwykle ważny dzień dla wszystkich uczniów - koniec roku szkolnego 2017/2018. Sama uroczystość zaczęła się tradycyjnie od odegrania Mazurka Dąbrowskiego, następnie głos zabrała dyrektor szkoły Pani Agnieszka Walczak, która dziękowała uczniom, ich rodzicom i oczywiście nauczycielom i pracownikom szkoły. Podsumowaniem minionego roku nauki - były nagrody dla nauczycieli i pracowników szkoły, wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród najlepszym uczniom, a także pożegnanie odchodzącej 3 klasy gimnazjum .Po zakończeniu apelu uczniowie udali się jeszcze do swoich klas. Padło wiele miłych słów, były łzy wzruszenia, serdeczne uściski z koleżankami i kolegami, a na koniec uczniowie usłyszeli życzenia udanych i zdrowych wakacji.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz