Zakończenie roku szkolnego

Za nami niezwykle ważny dzień dla wszystkich uczniów - koniec roku szkolnego 2017/2018. Sama uroczystość zaczęła się tradycyjnie od odegrania Mazurka Dąbrowskiego, następnie głos zabrała dyrektor szkoły Pani Agnieszka Walczak, która dziękowała uczniom, ich rodzicom i oczywiście nauczycielom i pracownikom szkoły. Podsumowaniem minionego roku nauki - były nagrody dla nauczycieli i pracowników szkoły, wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród najlepszym uczniom, a także pożegnanie odchodzącej 3 klasy gimnazjum .Po zakończeniu apelu uczniowie udali się jeszcze do swoich klas. Padło wiele miłych słów, były łzy wzruszenia, serdeczne uściski z koleżankami i kolegami, a na koniec uczniowie usłyszeli życzenia udanych i zdrowych wakacji.