Skip to main content

W dniach 27-29 maja br. klasa 2c pod opieką Pana Daniela Chełstowskiego i Pana Pawła Papisa wzięła udział w wycieczce szkolnej na południe Polski. Pierwszego dnia w trakcie spaceru po Krakowie uczestnicy poznali najważniejsze wydarzenia z historii dawnej stolicy Polski.

Drugi dzień przeżyliśmy w Parku Rozrywki „Energylandia”, który dostarczył wszystkim wielu emocji i wrażeń.

Trzeciego dnia uczniowie zwiedzili Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau.