Uczniowie klasy 1a uczestniczyli w piątek w integracji klasowej. Świetnie bawiliśmy się w Centrum Gier Militarnych GT ARENA w Konstancinie prowadzonym przez firmę p. Dariusza Derwińskiego.

Uczniowie przeszli szkolenie, zostali podzieleni na grupy, otrzymali ochraniacze i repliki karabinów. Grupy wymieniały się w budynku grając w paintballa leserowego, nerfy oraz ASG – wszystko pod bacznym okiem instruktorów.

Po kilku godzinach wszyscy zgłodnieliśmy więc rozpoczęło się ognisko; były kiełbaski, słuchanie muzyki, zabawa w „pytanie czy wyzwanie” i rozmowy.

Dziękuję wszystkim Rodzicom a szczególnie Trójce klasowej za przygotowanie integracji. Właścicielowi i pracownikom GT Arena za profesjonalizm, życzliwość i zapewnienie bezpieczeństwa uczniom.

No i wam ludziki z 1a za mile spędzony czas z kulturą na poziomie!

Wychowawca klasy 1a Maksym Rogala