XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

"Ale to już było i nie wróci więcej"

W piątek 28 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III. Uroczystość poprowadziła Ola Boguta i Dominika Kłosiewicz. Był to czas podziękowań, wręczenia nagród za naukę, sport, działania społeczne na rzecz szkoły i środowiska oraz rozdania wyróżnień, zarówno uczniom jak i rodzicom.

Szczególna nagrodę otrzymała Monika Kaleta za „największą przemianę”, czyli za największy rozwój osobisty w czasie ostatnich trzech lat.

Pani dyrektor Bożenna Stanisławska życzyła wszystkim absolwentom powodzenia nie tylko na maturze ale i w dalszym rozwoju oraz życiu osobistym.

Tradycyjnie zostały rozdane „Złote Kaziki”. Tym razem młodzież przyznała je w 14 kategoriach. Galę poprowadziła Sabrina Zdunek i Nikodem Lenartowicz.

Oto jej zwycięzcy:

W kategorii "Sportowiec Pierwsza Klasa" zwyciężył Piotr Błesznowski,
"Piękny Umysł" – Gabrysia Kaczorek,
"Super Ciacho" – Patryk Belka,
"Niezła Babeczka" – Kinga Szopowska,
"Facet z Klasą" – Robert Tomaszewski,
"Styl i Wdzięk" – Natalia Lesicka,
"Pomocna Dłoń" – Ola Bączek,
"Mam nawijkę" – Grzegorz Kopczyński,
"Fryzura Roku" – Milena Mila,
"Milczę więc jestem" – Monika Kaleta,
"Zadymiacz Number One" – Oskar Witkowski,
"Mam bzika na punkcie Kazika" - Ania Pawłowska,
"Para jak z Samowara" – Krzysiu Woszczyk i Karolina Urbanowicz
oraz Ulubieniec/Ulubienica nauczycieli - Ola Kuzak.

Część artystyczną z dużą swobodą zaprezentowali uczniowie z klasy 2: Zuzia Darkowska, Kacper Szatan, Katsiaryna Kaplunskaja, Weronika Szewczyk, i Klaudia Olejnik. Część multimedialną przygotował Bartek Korytek z klasy 1 i Nikodem Lenartowicz z klasy 2.

Absolwenci otrzymali pamiątkowe kubki z wizerunkiem „Kazika”. Łzom nie było końca. Będzie nam Was brakować. Trzymamy za Was kciuki na maturze :)

Uroczystość przygotowała prof. Wiesława Ulatowska z pomocą prof. Anny Klimczak