Skip to main content

Projekt społeczny w ramach Treningu Umiejętności Społecznych Life Skills  pod patronatem Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.

Z dumą kontynuujemy Trening Umiejętności Społecznych pod patronatem Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Nasi uczniowie zamieniają teorię w praktykę. Podczas warsztatów „Life Skills” klasy Ib, IIe oraz IId wypracowały koncepcje projektów psychologicznych, które już w maju odbędą się w naszej szkole. Inicjatywy będą skierowane do całej społeczności szkolnej.

Przez kilka miesięcy młodzież przygotowywała się do roli liderów, ucząc się zarządzać zadaniami i pokonywać trudności. Tematyka projektów koncentruje się na tematyce zdrowego stylu życia, przez inteligencję emocjonalną w relacjach, aż po profilaktykę uzależnień. Tematyka nadchodzących inicjatyw jest ściśle powiązana z profilem kształcenia klas psychologicznych oraz Szkolnym Programem Wychowawczo-Profilaktycznym.

Dziękujemy Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży za patronat! Specjalne podziękowania dla Pani Marii Holzer oraz Pana Sławomira Piwowarczyka – Państwa wsparcie merytoryczne i formalne przyczynia się do rozwoju naszych uczniów.

Po realizacji przedsięwzięcia mieścimy fotorelację z projektów.

Milena Wierzbicka – Wąs