Hej Kochani Uczniowie!
Dziś mieliśmy przyjemność zorganizować i uczestniczyć w niezapomnianym koncercie charytatywnym, który nie tylko nas poruszył artystycznym magnetyzmem, ale również pozwolił nam razem działać dla dobra innych!
Nie możemy się oprzeć dzieleniu się z Wami ogromem radości i satysfakcji, jakie płyną z tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy Wam za przybycie, za podtrzymywanie ducha koncertu i za każdy aplauz, który był jak gorące serce bijące dla nas wszystkich.
Nasi utalentowani uczniowie zaserwowali nam prawdziwą ucztę muzyczną, pełną pasji, talentu i pozytywnej energii. Każde solo, każdy akord, każdy występ, wszystko to było niesamowite!
Ale to nie koniec historii! Po zakończeniu koncertu ruszyła licytacja, a przed Wami rozpościerał się wybór unikalnych przedmiotów, które zaoferowali nam nasi niesamowici darczyńcy. Wasza hojność i gotowość do pomocy sprawiły, że licytacja stała się niezapomnianym przeżyciem. Dzięki Wam udało się zebrać fundusze na pomoc hospicjum.
Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali swoje przedmioty i bony na aukcję. Wasza dobroć rozjaśnia świat i sprawia, że czujemy się naprawdę zjednoczeni w trosce o innych.
Jesteśmy zaintrygowani efektem końcowym i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami sumą zebranych funduszy i uczestniczyć w przekazaniu ich dla osób potrzebujących.
Razem, jako społeczność, tworzymy coś wyjątkowego. Dziękujemy Wam za wspólną podróż ku budowaniu lepszego świata!
Olga Musiał 3D