Niechaj rozbrzmiewają echa dobra!

W imieniu szkolnego wolontariatu Kazika pragniemy z wielką radością podzielić się z Wami niesamowitą wieścią – akcja „Kochaj! Pomagaj!” zakończyła się z ogromnym sukcesem!

Dzięki zaangażowaniu naszych kochanych uczniów, nieustraszonych przedstawicieli wolontariatu oraz wspaniałych nauczycieli, udało nam się zgromadzić dziesiątki darów, które w środę z radością dostarczyliśmy do schroniska „Na Paluchu”.

Wasza hojność i wspólna pasja do pomagania sprawiły, że możemy być teraz świadkami tego, jak nasza mała społeczność tworzy wielki wzorzec solidarności. Wszystkie zebrane dary nie tylko przyniosą ukojenie zwierzakom w potrzebie, ale również zasieją nasze serca nadzieją i radością.

Dziękujemy Wam za każdą puszkę karmy, każdy koc, a przede wszystkim za serce, które wkładacie w te działania. To wspólne dzieło, pełne miłości i empatii, pokazuje, że razem możemy zdziałać cuda. Niech ta dobroć krąży dalej, inspirując nas wszystkich do kolejnych pięknych gestów!

Akcja Adopcja

Znajdujące się w lokalnym schronisku psiaki pełne są miłości i gotowe na nowe, szczęśliwe rozdziały w swoim życiu! Dlaczego więc nie dać im tej szansy? Adopcja to nie tylko akt dobroczynności, ale także wyjątkowa przygoda, która może odmienić twoje życie. Jeśli możecie przyłączcie się do niesamowitej inicjatywy adopcji! Każdy z tych psów ma swoją unikalną historię i czeka na szansę na dom, gdzie będzie kochany i bezpieczny. Schronisko „Na Paluchu” chętnie pomoże Wam w wyborze odpowiedniego pupila, który na pewno już na was czeka!

Olga Musiał 3D