Na początku października 2023 roku został rozstrzygnięty konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji. W związku z powyższym wydarzeniem uczeń Jan Cegliński (4D) i uczennica Małgorzata Wieśniak (4A) z naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy od organizatora konkursu. Konkurs ogłosiło Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z Instytutem Wymiaru Sprawiedliwości. Celem jest promocja tego alternatywnego do sądowego sposobu rozwiązywania sporów. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy chęci i zaangażowania i dziękujemy za poświęcony czas na wykonanie prac konkursowych.
Opiekunem naszych uczniów był p. Paweł Szymon Skworoda. Zachęcamy innych naszych uczniów do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.
Opracował Paweł Szymon Skworoda, nauczyciel historii i wos.
svg+xml;charset=utf