” Nauka to pokarm dla rozumu…”

Te słowa najlepiej obrazują zakończenie nauki przez klasy czwarte w

W piątek 26.04.2024 uroczyście pożegnaliśmy naszych absolwentów.

Z tej okazji odbyła się akademia, podczas której Pan Dyrektor Kamil Kujawa wręczył świadectwa, gratulując wszystkim uczniom ukończenia szkoły. Wyróżniający się absolwenci otrzymali nagrody.

Życzenia, powodzenia na maturze i spełnienia życiowych planów, złożyli również Pan Rafał Skrzypek – przewodniczący Rady Rodziców oraz Patrycja Soliwodzka – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Ze swoimi klasami pożegnali się wychowawcy p. Małgorzata Dziuba , p. Aneta Brzozowska, p. Ewa Strach, p. Bożenna Stanisławska oraz p. Paweł Papis.

W imieniu abiturientów nauczycielom podziękował Tomasz Malinowski. Część artystyczną przygotowała klasa III D.

Pożegnania nie są łatwe, więc program wprowadził nieco rozluźnienia i zabawy. Coś się skończyło, ale przed absolwentami nowe wyzwania, a więc coś się zaczyna…

Powodzenia kochani

Uroczystość przygotowała Pani Wiesława Ulatowska wraz z wychowawcami klas trzecich. Dziękujemy piękny program artystyczny.