W dniu 8 marca w naszej szkole odbył się koncert życzeń w stylu rockowym z najserdeczniejszymi życzeniami dla wszystkich Pań i Dziewcząt, aby żyły w zdrowiu, szczęściu i radości. Było głośno, radośnie i wesoło.
Artyści szkolnego zespołu „Kazik Band” zaprezentowali swój kunszt, piękne głosy i żywe emocje, przedstawiając bogaty repertuar, od utworów z mocnym uderzeniem, poprzez nostalgiczną Adele „When we were young” po romantyczny tekst „Po prostu bądź” Maanam.
Piękne życzenia i róże powędrowały do rąk i serc wszystkich pań i artystek. Można powiedzieć, że więzi pomiędzy żeńską i męską publicznością zostały umocnione, a czar muzyki podkręcony nutką wzruszenia, nostalgii i rozmarzenia unosił się na sali gimnastycznej i korytarzach w piątkowej atmosferze przy okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Zwykły piątek stał się niezwykły.
Koncert prowadzili:
Alicja Gałkowska i Szymon Domański-Lasota.
Wokaliści: Natalia Pogoda, Aleksandra Koziestańska, Antonina Szlenkier, Maria Sitek, Sonia Mazurkiewicz, Mateusz Świątek.
Gitarzyści: Mikołaj Mackiewicz, Kajetan Brzeziński, Adam Makarewicz.
Nagłośnienie: Henryk Dąbrowski i Franciszek Dębski.
Gorące wyrazy uznania dla wykonawców składają organizatorki koncertu, nauczycielki:
prof. Irena Markuszewska i prof. Aleksandra Zadrożna.
Zapraszamy do obejrzenia fragmentów koncertu.