Sierpień i wrzesień to czas wzmożonej, bardzo intensywnej pracy dyrekcji szkoły i nauczycieli – szczególnie wychowawców klas. Przed nami nowe wyzwania, pomysły i plany na przyszłość, ale też mniejsze i większe problemy z którymi przychodzi nam mierzyć się na co dzień.

Dlatego niezwykle ważne jest dla nas wsparcie, jakie dają nasi fantastyczni Rodzice, którzy po wykonaniu swoich podstawowych obowiązków domowych i zawodowych, znajdują czas i chęci do pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Serdecznie dziękuję Rodzicom uczniów z klas 2A, 2G, 2C i 3A za czynny udział w pracach społecznych na rzecz szkoły (renowacja szatni męskiej w części sportowej), a w szczególności koordynatorowi tych działań – Panu Łukaszowi Bojanowskiemu

Dyrektor szkoły, Kamil Kujawa