Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca.
Pan dyrektor – Kamil Kujawa wygłosił uroczyste przemówienie życząc bezpiecznych i beztroskich wakacji oraz wspólnie z wychowawcami wręczył świadectwa uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.
Wielu uczniów otrzymało również nagrody za osiągnięcia w konkursach m.in. ekologicznych i sportowych, a także za pracę wolontariacką i na rzecz szkoły.
Następnie dyrektor złożył też podziękowania za pracę na rzecz uczniów i całej społeczności szkolnej, nauczycielom, którzy w tym roku zakończyli przygodę z Kazikiem. Szczególne podziękowanie za inicjatywy edukacyjne, podejmowane na rzecz uczniów, skierowano do pani Bożenny Stanisławskiej – pracującej wiele lat w Kaziku, którą także pożegnała łamiącym się od wzruszenia głosem przewodnicząca samorządu Patrycja.
Oficjalną uroczystość zakończył występ szkolnego zespołu Kazik Band z piosenką „Tyle słońca w całym mieście”.
Uczniowie odebrali świadectwa i udali się na ponad dwumiesięczne wakacje, a nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły mogą udać się na zasłużony odpoczynek.
Do zobaczenia 2 września 🙂
Uroczystość przygotowali:
* p. Katarzyna Goliszewska-Szadura wraz z
* p. Eweliną Białkowską (część główna);
* p. Grzegorz Dziugieł (oprawa muzyczna);
* p. Paweł Skworoda (poczet sztandarowy).
Fotorelacja p. Łukasz Bojanowski.
Serdecznie dziękujemy!