11 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do społeczności ”Kazika”.

Pani dyrektor Elżbieta Fatyga życzyła im, by czas spędzony w liceum wypełniony był nie tylko zdobywaniem wiedzy, ale również poznawaniem przyjaciół, rozwijaniem talentów i zainteresowań. Nauczycielom i pracownikom szkoły pani dyrektor życzyła sukcesów w pracy i satysfakcji z wykonywania zawodu.

Uroczystość zakończyła się krótką częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy 2e, 2f i 3 c. Imprezę prowadziła Alicja Węgrzyn z klasy 4 d.

Opiekę nad imprezą sprawowali nauczyciele: Wiesława Ulatowska, Joanna Dejnakowska- Krajewska oraz Paweł Skworoda.