20 06 2024 roku Dyrekcja naszej szkoły otrzymała list gratulacyjny, w którym Prezes Fundacji WWF Polska Mirosław Proppe pogratulował nam wspaniałej kadry nauczycielskiej zaangażowanej w roku szkolnym 2023/2024, która podjęła się realizacji działań na rzecz środowiska w ramach Programu z Pandą Fundacji WWF Polska.

Dziękujemy za wsparcie nauczycieli i uczniów oraz życzymy dalszych działań na rzecz edukacji dla zrównoważonego rozwoju”.

Certyfikat ukończenia Programu z Pandą dla nauczyciela otrzymał pan Paweł Skworoda, nauczyciel historii i wos-u. Pamiątkowy dyplom z rąk Pana Dyrektora na zakończeniu roku szkolnego otrzymała koordynatorka programu Patrycja z klasy 3A. Szereg dyplomów otrzymali także z rąk wychowawcy klasy 2A zaangażowani w program uczniowie i uczennice. Brawo!

opr. Paweł Skworoda, wychowawca klasy 2A.