Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

ŻYJ FINANSOWO - CZYLI JAK ZARZĄDZAĆ FINANSAMI W ŻYCIU OSOBISTYM

W ramach oferty rozszerzającej do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości klasa 1a uczestniczy w IX edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego , którego organizatorem jest Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej z Gdyni. Podstawowym celem programu jest przygotowanie do racjonalnego gospodarowania pieniędzmi w okresie młodzieńczym, jak i dorosłym życiu. Uczniowie mają okazję przekonać się jak ważną rolę odgrywa planowanie finansowe, właściwa organizacja oraz efektywne zarządzanie pieniędzmi. Każdy uczeń otrzymał dodatkowo bardzo starannie dopracowany podręcznik "Żyj finansowo" autorstwa pana Dariusza Wieczorka oraz "Planer domowego budżetu". Na zakończenie projektu czeka uczniów konkurs. Nasza szkoła jest jedyną szkołą ponadgimnazjalną z Warszawy, która bierze udział w projekcie spośród 22 szkół z całej Polski. W planach mamy wizytę przedstawicieli firmy "KRUK", przedstawicieli SKOK, a już niebawem gościć będziemy p. Waldemara Szkielę z Ośrodka Doradztwa Finansowego i Konsumenckiego.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń związanych z realizacją projektu.

Opiekunem projektu jest prof. Bożenna Stanisławska

Zapraszamy do galerii zdjęć

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz