Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie funkcjonuje w dwóch kampusach w Warszawie: przy ul. Jagiellońskiej 82F (dotychczasowej siedzibie Wyższej Szkoły Cła i Logistyki) oraz przy Al. Jerozolimskich 200 (dotychczasowej siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej).

Od 1 listopada 2014 r. połączone zostały wydziały kształcące na kierunkach z obszaru nauk społecznych. Wydziały: Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Cła i Logistyki Międzynarodowej, Prawa i Administracji, Psychologii oraz  Zarządzania i Finansów zostały połączone w Wydział Zarządzania i Logistyki.

W strukturze Uczelni funkcjonuje również Wydział Inżynieryjny, pod który podlegają kierunki z obszaru nauk technicznych. Wydział ten ma swoją siedzibę w kampusie przy ul. Jagiellońskiej 82F.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz