Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

 

Szkolny Klub Przedsiębiorczości pozwala:

  • lepiej poznać podstawy biznesu
  • zdobyć szerszą wiedzę na temat finansów
  • brać udział w ogólnopolskich konkursach
  • zdobywać cenne nagrody
  • być obecnym na interesujących spotkaniach

 

Terminów spotkań SKP szukaj na tablicy ogłoszeń na półpiętrze

 

Klub podejmuje działania proponowane przez Narodowy Bank Polski oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości będących organizatorami Klubu.

Praca SKP opiera się także na planowaniu i realizowaniu własnych projektów edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości oraz edukacji ekonomicznej i finansowej. Działania oraz projekty Szkolnych Klubów ogłaszane są na stronie internetowej http://www.nbportal.pl w zakładce Szkolny Nbportal.pl – IMPULS lub Centrum ucznia.

Zajrzyj tam koniecznie i zobacz jakie nowe konkursy przygotowano dla członków SKP.

Opiekunem SKP jest mgr Bożenna Stanisławska– nauczyciel przedsiębiorczości

 

Jeśli masz ciekawe pomysły, chcesz poszerzyć swoje horyzonty, jesteś przedsiębiorczy i kreatywny lub po prostu chcesz zrobić coś fajnego – przyłącz się do nas!

 

Aktualności :: Ciekawe konkursy :: projekty :: materiały dydaktyczne

1.Już teraz zapraszam do zajrzenia na stronę www.olimpiada.org.pl ,żeby zacząć przygotowania do Olimpiady wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

2.na stronę www.sigg.edu.pl REKINY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - rusza rejestracja do gry giełdowej i kursu e-learningowego o inwestowaniu!

Uwaga. Rejestracja umożliwia tez udział tylko w kursie e-learningowym - bez rywalizacji w SIGG.

 

Olimpiada Wiedzy

 

Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

W dniu 6 grudnia Sara Górska kl. 3a i Patryk Skarżyński kl.3d

Reprezentowali naszą szkołę w pierwszym etapie ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości. Musieli wykazać się wiedzą z zakresu WOS i podstaw przedsiębiorczości. Aktualnie oczekujemy na wyniki.

 

Zarządzanie firmą JA TITAN

 

W dniu 07.12.2011 Marta Brych, Konrad Kusztal z klasy 2a oraz Cezary Filipek z klasy 1b uczestniczyli w 5 godzinnych warsztatach szkoleniowych przygotowujących do ogólnopolskiego konkursu "Zarządzanie firmą - Ja Titan" - gra dydaktyczna symulująca prowadzenie firmy. Ten swoisty kurs zarządzania ćwiczy i rozwija wiedzę z zakresu: zarządzania strategicznego, myślenia analitycznego, analizy finansowej, podejmowania decyzji - rozwija ogólną świadomość biznesową.

8 stycznia2012 rozpoczyna się rywalizacja. Trzymajmy kciuki za szkolną reprezentację . W załączniku harmonogram rozgrywek. Obejrzyj też zdjęcia z warsztatów - zapraszam.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Harmonogram konkursu Ja TITAN 2012

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz