Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

 

Szkolny Klub Przedsiębiorczości pozwala:

  • lepiej poznać podstawy biznesu
  • zdobyć szerszą wiedzę na temat finansów
  • brać udział w ogólnopolskich konkursach
  • zdobywać cenne nagrody
  • być obecnym na interesujących spotkaniach

 

Terminów spotkań SKP szukaj na tablicy ogłoszeń przy sali numer 10 na parterze.

W roku szkolnym 2019/2020 zapraszam wszystkich chętnych rozwijać swoje  life skills poprzez realizację projektu społecznego "OLIMPIADA ZWOLNIENI Z TEORII"

Wkrótce więcej informacji o projekcie.

 

Klub podejmuje działania proponowane przez Narodowy Bank Polski oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości będących organizatorami Klubu.

Praca SKP opiera się także na planowaniu i realizowaniu własnych projektów edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości oraz edukacji ekonomicznej i finansowej. Działania oraz projekty Szkolnych Klubów ogłaszane są na stronie internetowej http://www.nbportal.pl w zakładce Szkolny Nbportal.pl – IMPULS lub Centrum ucznia.

Zajrzyj tam koniecznie i zobacz jakie nowe konkursy przygotowano dla członków SKP.

Opiekunem SKP jest mgr Bożenna Stanisławska– nauczyciel przedsiębiorczości

 

Jeśli masz ciekawe pomysły, chcesz poszerzyć swoje horyzonty, jesteś przedsiębiorczy i kreatywny lub po prostu chcesz zrobić coś fajnego – przyłącz się do nas!

 

Aktualności :: Ciekawe konkursy :: projekty :: materiały dydaktyczne

1.Już teraz zapraszam do zajrzenia na stronę www.olimpiada.org.pl ,żeby zacząć przygotowania do Olimpiady wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

2.na stronę www.sigg.edu.pl REKINY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - rusza rejestracja do gry giełdowej i kursu e-learningowego o inwestowaniu!

Uwaga. Rejestracja umożliwia tez udział tylko w kursie e-learningowym - bez rywalizacji w SIGG.

 

Olimpiada Wiedzy

 

Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości

W dniu 6 grudnia Sara Górska kl. 3a i Patryk Skarżyński kl.3d

Reprezentowali naszą szkołę w pierwszym etapie ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości. Musieli wykazać się wiedzą z zakresu WOS i podstaw przedsiębiorczości. Aktualnie oczekujemy na wyniki.

 

Zarządzanie firmą JA TITAN

 

W dniu 07.12.2011 Marta Brych, Konrad Kusztal z klasy 2a oraz Cezary Filipek z klasy 1b uczestniczyli w 5 godzinnych warsztatach szkoleniowych przygotowujących do ogólnopolskiego konkursu "Zarządzanie firmą - Ja Titan" - gra dydaktyczna symulująca prowadzenie firmy. Ten swoisty kurs zarządzania ćwiczy i rozwija wiedzę z zakresu: zarządzania strategicznego, myślenia analitycznego, analizy finansowej, podejmowania decyzji - rozwija ogólną świadomość biznesową.

8 stycznia2012 rozpoczyna się rywalizacja. Trzymajmy kciuki za szkolną reprezentację . W załączniku harmonogram rozgrywek. Obejrzyj też zdjęcia z warsztatów - zapraszam.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Harmonogram konkursu Ja TITAN 2012

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz