Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Projekty 2021/22

 

Złote Szkoły NBP

Szkoła nasza przystąpiła do programu " Złote Szkoły  NBP". 
Tematem przewodnim II edycji jest "BEZPIECZNI W FINANSACH OSOBISTYCH"

Złote Szkoły NBP to ogólnopolski program popularyzujący wiedzę ekonomiczną w środowiskach szkolnych. Ideą programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów. Program aktywizuje nauczycieli i uczniów do podejmowania zespołowych inicjatyw na rzecz swojej szkoły i najbliższego otoczenia przybliżających zagadnienia ekonomiczne w nowatorski i przystępny sposób.

Drużynę Ambasadorek Edukacji Ekonomicznej utworzyły uczennice klasy 3D
Koordynatorką projektu jest p. Bożenna Stanisławska . Drugim nauczycielem jest p. Grzegorz Dziugieł.

Przed nami trzy zadania do wykonania:
1. Lekcja z ekonomią przeprowadzona przez nauczycieli
2. Szkolna debata z udziałem eksperta od finansów
3. Warsztat uczniowski przeprowadzony przez ambasadorki projektu.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz