Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Koncert charytatywny 2018
Koncert charytatywny 2018

Jak co roku można było wylicytować własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne, książki (między innymi autorstwa pana prof. Skworody), płyty, gadżety i paczki niespodzianki.
Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji!
Trafił się nawet pamiątkowy kołpak od Citroena Pani prof. Ulatowskiej 
Każda klasa wystąpiła z programem artystycznym. Śpiewaliśmy świąteczne piosenki, kolędy, przyozdobiliśmy bombkami ludzką choinkę, a także obejrzeliśmy przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów klasy 2b, autorstwa Agnieszki Adamczyk. Zdolności wokalnych i aktorskich nie brakowało. Według wstępnych szacunków udało się nam zebrać ok. 1600 zł. Dziękujemy wszystkim obecnym za wsparcie. Wiemy ,że na WAS zawsze możemy liczyć.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz