Koncert charytatywny 2018

Jak co roku można było wylicytować własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne, książki (między innymi autorstwa pana prof. Skworody), płyty, gadżety i paczki niespodzianki.
Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji!
Trafił się nawet pamiątkowy kołpak od Citroena Pani prof. Ulatowskiej 
Każda klasa wystąpiła z programem artystycznym. Śpiewaliśmy świąteczne piosenki, kolędy, przyozdobiliśmy bombkami ludzką choinkę, a także obejrzeliśmy przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów klasy 2b, autorstwa Agnieszki Adamczyk. Zdolności wokalnych i aktorskich nie brakowało. Według wstępnych szacunków udało się nam zebrać ok. 1600 zł. Dziękujemy wszystkim obecnym za wsparcie. Wiemy ,że na WAS zawsze możemy liczyć.