Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

II-ga Debata Oksfordzka w KAZIKU
II-ga Debata Oksfordzka w KAZIKU

W dniu 14 grudnia 2018 roku w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości odbyła się w naszej szkole debata oksfordzka. Tematem debaty było zagadnienie: Bić się czy nie bić się o niepodległość? Żywią i bronią - chłopi polscy w dobie powstań narodowych. Przeciwnikiem naszych uczniów była drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Bema. Nasi debiutanci z klas 1c i 2b pomimo przegranej zaprezentowali się godnie. W porównaniu z zeszłoroczną debatą dał się zauważyć znaczący progres merytoryczny naszej drużyny. Cieszy nas niesłabnące znaczące zainteresowanie debatami ze strony naszej młodzieży. Daje to nam nadzieję na podobne debaty w niedługiej przyszłości.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz