Święto Edukacji Narodowej

Po odśpiewaniu hymnu, głos zabrał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego- Michał Szostak, który podziękował Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów KAZIKA. Następnie głos zabrała Pani dyrektor – Agnieszka Walczak, która również podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, a także wręczyła nagrody dyrektora , dla wyróżniających się osób. Następnie delegacje złożone z uczniów klas pierwszych przystąpiły do uroczystego ślubowania. W części artystycznej uczniowie klas drugich tradycyjnie zagrali krótką formę teatralną związaną z patronem szkoły, według scenariusza Agnieszki Adamczyk. Akademię przygotowali uczniowie klasy 2A wraz z wychowawcą.
Zdjęcia- Mateusz Rzemieniuk.