Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Święto Edukacji Narodowej
Święto Edukacji Narodowej

Po odśpiewaniu hymnu, głos zabrał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego- Michał Szostak, który podziękował Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów KAZIKA. Następnie głos zabrała Pani dyrektor – Agnieszka Walczak, która również podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, a także wręczyła nagrody dyrektora , dla wyróżniających się osób. Następnie delegacje złożone z uczniów klas pierwszych przystąpiły do uroczystego ślubowania. W części artystycznej uczniowie klas drugich tradycyjnie zagrali krótką formę teatralną związaną z patronem szkoły, według scenariusza Agnieszki Adamczyk. Akademię przygotowali uczniowie klasy 2A wraz z wychowawcą.
Zdjęcia- Mateusz Rzemieniuk.

 

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz