Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

OLIMPIADA ZWOLNIENI Z TEORII
OLIMPIADA ZWOLNIENI Z TEORII

Program skierowany jest do szkół , które chcą przygotować uczniów do życia  w XXI wieku

 Zadaniem uczniów jest dobranie się w zespoły 3-6 osobowe i zrealizowanie projektu społecznego, który poprawi ich otoczenie, a przy okazji nauczą się wielu nowych, przydatnych  umiejętności,poznają ciekawych ludzi oraz zdobędą międzynarodowe certyfikaty, które pomogą im w znalezieniu ciekawej pracy. W realizacji projektu wspiera uczniów PLATFORMA.

 Zwolnieni z Teorii to olimpiada inna niż wszystkie, oparta na praktycznym działaniu.

Więcej informacji o programie na stronie www.zwolnienizteorii.pl

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz