OLIMPIADA ZWOLNIENI Z TEORII

Program skierowany jest do szkół , które chcą przygotować uczniów do życia  w XXI wieku

Zadaniem uczniów jest dobranie się w zespoły 3-6 osobowe i zrealizowanie projektu społecznego, który poprawi ich otoczenie, a przy okazji nauczą się wielu nowych, przydatnych  umiejętności,poznają ciekawych ludzi oraz zdobędą międzynarodowe certyfikaty, które pomogą im w znalezieniu ciekawej pracy. W realizacji projektu wspiera uczniów PLATFORMA.

Zwolnieni z Teorii to olimpiada inna niż wszystkie, oparta na praktycznym działaniu.

Więcej informacji o programie na stronie www.zwolnienizteorii.pl