Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Podróż pamięci
Podróż pamięci

W dniach 11 i 13 .06 2018r uczniowie klasy 1b uczestniczyli w programie wizyt studyjnych w Treblince. Najpierw uczniowie zwiedzili Cmentarz Żydowski i Muzeum Polin w Warszawie, a następnie pojechali do Muzeum Walki i Męczeństwa w Treblince. Celem uczestnictwa w programie było między innymi:

• poznanie przyczyn , przebiegu i skutków zjawisk i procesów historycznych prowadzących do Holocaustu

• kształtowanie postaw tolerancji i otwartości na szeroko rozumianą odmienność kulturową, narodową i religijną, przy poszanowaniu własnych i cudzych tradycji.

Organizatorem wycieczki była prof. Barbara Pełka- nauczycielka historii.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz