Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2018
POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2018

27 kwietnia pożegnaliśmy maturzystów... Uroczystość rozpoczęła pani Agnieszka Walczak - dyrektor naszej szkoły, zwracając się w ciepłych słowach do tegorocznych absolwentów, a w imieniu młodszych uczniów pożegnał ich Michał Szostak - przewodniczący Samorządu Szkolnego.
Były wspomnienia...obejrzeliśmy sentymentalną galerię zdjęć z trzech szczęśliwych lat pobytu trzecioklasistów w Kaziku.
Najlepsi uczniowie i sportowcy otrzymali z rąk p. dyrektor dyplomy i nagrody książkowe. Były także podziękowania dla rodziców, a szczególnie dla Mamy Michała Marszałka i Taty Kacpra Szatana, za ogromne zaangażowanie w życie szkoły i walkę o jej przetrwanie.
A potem... odbyła się tzw. część artystyczna :)
Było trochę wesoło, trochę smutno, jak to przy pożegnaniach...Tradycyjnie już młodsi koledzy, przy gromkich wybuchach śmiechu, wręczyli maturzystom Złote Kaziki, za wyróżnienie się na różnych polach :)
Akademię przygotowała klasa 2 A, z wychowawcą prof. Filipem Chełmickim i z pomocą prof. Wiesławy Ulatowskiej. Uwieczniła ją na zdjęciach Zuzia Żółkowska z klasy IA.

POWODZENIA NA MATURZE!

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz