POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2018

27 kwietnia pożegnaliśmy maturzystów... Uroczystość rozpoczęła pani Agnieszka Walczak - dyrektor naszej szkoły, zwracając się w ciepłych słowach do tegorocznych absolwentów, a w imieniu młodszych uczniów pożegnał ich Michał Szostak - przewodniczący Samorządu Szkolnego.
Były wspomnienia...obejrzeliśmy sentymentalną galerię zdjęć z trzech szczęśliwych lat pobytu trzecioklasistów w Kaziku.
Najlepsi uczniowie i sportowcy otrzymali z rąk p. dyrektor dyplomy i nagrody książkowe. Były także podziękowania dla rodziców, a szczególnie dla Mamy Michała Marszałka i Taty Kacpra Szatana, za ogromne zaangażowanie w życie szkoły i walkę o jej przetrwanie.
A potem... odbyła się tzw. część artystyczna :)
Było trochę wesoło, trochę smutno, jak to przy pożegnaniach...Tradycyjnie już młodsi koledzy, przy gromkich wybuchach śmiechu, wręczyli maturzystom Złote Kaziki, za wyróżnienie się na różnych polach :)
Akademię przygotowała klasa 2 A, z wychowawcą prof. Filipem Chełmickim i z pomocą prof. Wiesławy Ulatowskiej. Uwieczniła ją na zdjęciach Zuzia Żółkowska z klasy IA.

POWODZENIA NA MATURZE!