Akademia przedsiębiorczości

20 kwietnia 2018r. młodzież „ KAZIKA” uczestniczyła w ponadgodzinnym spotkaniu z przedsiębiorcą- panem Cyprianem Iwuć związanym z branżą e-commerce na poziomie globalnym, wykorzystujący AMAZON jako główny kanał sprzedaży. Przedsiębiorca podkreślił niebagatelną rolę SOCIAL MEDIA w tym przedsięwzięciu. Młody przedsiębiorca opowiedział uczniom swoją drogę do kariery, pokazując ,że dla każdego ta droga jest inna i nie należy zrażać się pierwszymi niepowodzeniami. Organizatorem zajęć była Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club, a z jej ramienia nad przebiegiem spotkania czuwał pan Mateusz Żółtowski , student Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Spotkanie bardzo podobało się uczniom , niektórzy zostali jeszcze po jego zakończeniu , mając wiele pytań do prowadzącego. Dziękujemy Gościowi  oraz Fundacji i polecamy się do dalszej współpracy.