Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Akademia przedsiębiorczości
Akademia przedsiębiorczości

20 kwietnia 2018r. młodzież „ KAZIKA” uczestniczyła w ponadgodzinnym spotkaniu z przedsiębiorcą- panem Cyprianem Iwuć związanym z branżą e-commerce na poziomie globalnym, wykorzystujący AMAZON jako główny kanał sprzedaży. Przedsiębiorca podkreślił niebagatelną rolę SOCIAL MEDIA w tym przedsięwzięciu. Młody przedsiębiorca opowiedział uczniom swoją drogę do kariery, pokazując ,że dla każdego ta droga jest inna i nie należy zrażać się pierwszymi niepowodzeniami. Organizatorem zajęć była Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club, a z jej ramienia nad przebiegiem spotkania czuwał pan Mateusz Żółtowski , student Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Spotkanie bardzo podobało się uczniom , niektórzy zostali jeszcze po jego zakończeniu , mając wiele pytań do prowadzącego. Dziękujemy Gościowi  oraz Fundacji i polecamy się do dalszej współpracy.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz