Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Projekt
Projekt " Języki świata"- język CHIŃSKI

19 kwietnia 2018 r. w ramach projektu „ Języki świata” odbyły się dwugodzinne zajęcia kulturoznawczo językowe z języka chińskiego. Zajęcia prowadził lektor Szkoły Języków Wschodnich Uniwersytetu Warszawskiego p. Olgierd Oziembło. Podczas zajęć obecna była także Pani  Kierownik SJW UW  Inga Kotańska.

ACH CO TO BYŁO ZA SPOTKANIE! Pełne energii, humoru, doskonałego kontaktu prowadzącego z uczniami z jednoczesnym przekazaniem sporej dawki wiedzy. Takie zajęcia długo pozostaną w naszej pamięci, zresztą zobaczcie sami co tam się działo.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz