Studniówka 2018

Piękna sala , eleganccy goście,świetna muzyka i dobre jedzenie mogły oznaczać tylko jedno:

WYJĄTKOWĄ STUDNIÓWKĘ 2018. I TAK WŁAŚNIE BYŁO.
Impreza rozpoczęła się przemówieniem współorganizatorów (ukłony dla Zuzi i Kacpra), ciepłymi słowami otuchy dla maturzystów ze strony Pani Dyrektor i oczywiście polonezem, co widać na załączonych zdjęciach. Piękną choreografię poloneza przygotował prof. Paweł Papis. A potem była zabawa, na parkiecie dym, dużo się działo i znowu nocy było mało...
Serdecznie dziękujemy przede wszystkim maturzystom i Rodzicom, i obsłudze za tak mile spędzony czas :)