Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

Studniówka 2018
Studniówka 2018

  Piękna sala , eleganccy goście,świetna muzyka i dobre jedzenie mogły oznaczać tylko jedno:

WYJĄTKOWĄ STUDNIÓWKĘ 2018. I TAK WŁAŚNIE BYŁO.
Impreza rozpoczęła się przemówieniem współorganizatorów (ukłony dla Zuzi i Kacpra), ciepłymi słowami otuchy dla maturzystów ze strony Pani Dyrektor i oczywiście polonezem, co widać na załączonych zdjęciach. Piękną choreografię poloneza przygotował prof. Paweł Papis. A potem była zabawa, na parkiecie dym, dużo się działo i znowu nocy było mało...
Serdecznie dziękujemy przede wszystkim maturzystom i Rodzicom, i obsłudze za tak mile spędzony czas :)

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz