KAZIK TENNIS OPEN 2018

10 stycznia 2018r. po wielu emocjonujących godzinach rywalizacji sportowej zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym . A oto wyniki :
W kategorii gry pojedynczej chłopców:

1 miejsce- Krystian Samoraj 2a.
2 miejsce - Mateusz Wyrzykowski 1b
3 miejsce - Mateusz Konaszczyc 2a

W kategorii gry pojedynczej dziewcząt:

1 miejsce – Zuzanna Darkowska 3a
2 miejsce – Malwina Maliszewska 1a
3 miejsce - Lea Kühn 1a

Miano „ NAJBARDZIEJ ZWARIOWANEJ KLASY” wywalczyła klasa 3a. Nagrody zwycięzcom wręczyła dyrektor szkoły Pani Agnieszka Walczak. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za aktywny udział w zawodach. Dziękujemy także sprawnej obsłudze sędziowskiej. Do zobaczenia za rok mówią wszystkim: organizator zawodów -p.Bożenna Stanisławska, sędzia główny – p.Paweł Papis.