Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

KAZIK TENNIS OPEN 2018
KAZIK TENNIS OPEN 2018

10 stycznia 2018r. po wielu emocjonujących godzinach rywalizacji sportowej zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym . A oto wyniki :
W kategorii gry pojedynczej chłopców:

1 miejsce- Krystian Samoraj 2a.
2 miejsce - Mateusz Wyrzykowski 1b
3 miejsce - Mateusz Konaszczyc 2a

W kategorii gry pojedynczej dziewcząt:

1 miejsce – Zuzanna Darkowska 3a
2 miejsce – Malwina Maliszewska 1a
3 miejsce - Lea Kühn 1a

Miano „ NAJBARDZIEJ ZWARIOWANEJ KLASY” wywalczyła klasa 3a. Nagrody zwycięzcom wręczyła dyrektor szkoły Pani Agnieszka Walczak. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za aktywny udział w zawodach. Dziękujemy także sprawnej obsłudze sędziowskiej. Do zobaczenia za rok mówią wszystkim: organizator zawodów -p.Bożenna Stanisławska, sędzia główny – p.Paweł Papis.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz