XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY
W tym roku zebraliśmy około 1300 zł na rehabilitację Dawida, brata naszej uczennicy z pierwszej klasy. Wszystkie klasy przygotowały także świetny program artystyczny , były śpiewane kolędy przez klasę 3a, tańce i mini show pokazała klasa 2a, francuską piosenkę zaśpiewało trio z klasy 1A zaś w mini przedstawieniu teatralnym zaprezentowała się klasa 1b . Życzenia wszystkim złożyła Dyrektor p. Agnieszka Walczak. Koncert poprowadziły uczennice klasy 1a, dekorację przygotowała p. Katarzyna Szarzyńska – Modej wraz z klasą 2a, a nad całością czuwał samorząd szkolny wraz z opiekunem p. Filipem Chełmickim. Po koncercie uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami udali się na wigilie klasowe. Oj ,będzie co wspominać w święta.