Szanowni Państwo, W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) poniżej znajdą Państwo „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” w XLIII Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie. Proszę o zapoznanie się z dokumentami.

Więcej szczegółów     Rozumiem

zmień kontrast
A+  A-
Strona główna

Aktualności

ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY
ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY
W tym roku zebraliśmy około 1300 zł na rehabilitację Dawida, brata naszej uczennicy z pierwszej klasy. Wszystkie klasy przygotowały także świetny program artystyczny , były śpiewane kolędy przez klasę 3a, tańce i mini show pokazała klasa 2a, francuską piosenkę zaśpiewało trio z klasy 1A zaś w mini przedstawieniu teatralnym zaprezentowała się klasa 1b . Życzenia wszystkim złożyła Dyrektor p. Agnieszka Walczak. Koncert poprowadziły uczennice klasy 1a, dekorację przygotowała p. Katarzyna Szarzyńska – Modej wraz z klasą 2a, a nad całością czuwał samorząd szkolny wraz z opiekunem p. Filipem Chełmickim. Po koncercie uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami udali się na wigilie klasowe. Oj ,będzie co wspominać w święta.

Projekty

Nasza szkoła bierze udział w różnych projektach edukacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na podstronie nasze projekty »

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami ze szkolnych wydarzeń. galerie »

Kalendarz