XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Wręczono stypendia Prezesa Rady Ministrów.

266 najzdolniejszych uczniów z Warszawy, i powiatów okołowarszawskich, a wśród nich nasza uczennica WERONIKA SZEWCZYK, otrzymało pod koniec listopada br. stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość została zorganizowana przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej dobre.
GRATULUJEMY i czekamy na kolejnych uczniów.